Home
Kozia GórkaKozia Górka

Register Form

A password will be e-mailed to you.

Wakacje nad morzem

Dom położony jest na dużym, prywatnym terenie, o powierzchni około 30.000 m2.

Poczucie prywatności, spokój i naturalne piękno otoczenia, czyni dom na Koziej Górce wyjątkowym i elitarnym miejscem na urlop bądź wakacje.

Swój wyjątkowy charakter, wnętrze domu zawdzięcza „Dobrej Energii” zgromadzonej przez wiele dziesiątków lat, jak również perfekcyjnie zaprojektowanym wnętrzom.

Dom został całkowicie zrewitalizowany zgodnie z projektami i pod nadzorem architekta wnętrz. Tomasz Misiewicz tworząc projekt, nadał wnętrzom nową funkcjonalność, jak również zadbał o niezwykle przyjazną i wyjątkową aranżację wnętrz. Również faza realizacji projektu, została wykonana pod jego nadzorem. Szczególny akcent został położony na zachowanie zgodności ze współczesnymi zasadami projektowania wnętrz, przy jednoczesnym zachowaniu rustykalnego stylu, a także dbałością o komfort i wygodę gości.

Wygodę i komfort gościom zapewniają, przytulne 4 sypialnie, zaprojektowane i nowocześnie wyposażone 3 łazienki, a także kuchnia ze spiżarnią. Zadbano też o miejsca wypoczynku, bądź rozrywki takie jak: przestronny salon z kominkiem czy też pokój klubowy. Do wyłącznej dyspozycji gości jest: sauna, oraz 2 tarasy z widokiem na jezioro i las.

Klimat wnętrz pozwala poczuć atmosferę domu z początku XX wieku. Meble i aranżacja wnętrz zaprasza do wędrówki pomiędzy stylami takimi jak: Chippendale, Art Deco, Neorokoko, Eklektyzm i Secesja.

Otoczenie lasu zapewnia ciszę i spokój wypoczynku, natomiast bliskość Łeby – moc atrakcji, jakich dostarczyć może nadmorski kurort.

Dom jest przyjazny dla rodzin z dziećmi.