Home
Kozia GórkaKozia Górka

Register Form

A password will be e-mailed to you.

Spacery nad jeziorem i po lesie.

spacery

Spacery nad jeziorem i po lesie, po plaży, wzdłuż morskiego brzegu
– dotleń swój organizm.

Urlop w domu na Koziej Górce, to idealny wprost czas i miejsce do codziennych leśnych i nadmorskich spacerów. Ci, którzy wynajmą dom, nie tylko latem, lecz również wiosną czy jesienią, szybko docenią uroki okolicznych ścieżek, zachęcających do spacerów. Spacer przecież, to prawdziwe dobrodziejstwo dla naszego organizmu. Szybki marsz lub powolny krok na świeżym powietrzu pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie, wzmocni mięśnie, pomoże nam się odprężyć i odstresować.

Spacery po lesie sprawią, że będziemy absorbować z niego dobrą energię, co wspaniale wpłynie na naszą kondycję psychiczną. Lasy i łąki na Koziej Górce, można przemierzać godzinami, dostrzegając ich wyjątkowe piękno. Nie trzeba nawet tak bardzo oddalać się od domu – las jest tuż – na terenie posiadłości i za płotem…

Ekskluzywny dom do wynajęcia blisko Łeby zapewni prywatność dla najbardziej wymagających.

Można odbywać spacery krótsze i dłuższe. Na krótki spacer można się wybrać nie przekraczając granic posesji lub do sklepu we wsi. Można też wybrać się do ambony myśliwych. Dzieci z pewnością docenią opowieści o myśliwych i leśnej zwierzynie. Kto wie, może przy okazji uda się podejrzeć dzikie zwierzęta?

Na 2-3 godzinny spacer, proponujemy wędrówkę leśnymi ścieżkami nad krystalicznie czyste jezioro Czarne, schowane głęboko w lesie. Spacerując po okolicznych polach i łąkach, można ukoić zmysły. Regularnie odbywany nieco szybszy marsz pozwoli nam schudnąć, dotlenić organizm i uzyskać promienny koloryt cery.

Spacer w otulinie rozległych lasów dzięki specyficznemu mikroklimatowi, pozytywnie wpływa na reakcje ludzkiego organizmu, poprawia także samopoczucie.

Nadmorskie lasy czekają…